Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Lamborghini poprawia Huracána EVO. Więcej mocy? Nie tym razem…

Lamborghini Huracán EVO (fot. Lamborghini)
Lamborghini Huracán EVO (fot. Lamborghini)

Automobili Lamborghini od początku 2021 roku rozszerza ofertę usług w modelu Huracán EVO. Lamborghini Connect dodaje nowe funkcjonalności, a na ich czele jest Amazon Alexa. Poza tym spokój ducha właściciela zapewni połączenie z aplikacją Lamborghini UNICA, która umożliwia wyszukiwanie samochodu, raport o stanie pojazdu i funkcję geofencing. Jest to zdalna aktualizacja systemu infotainment Lamborghini (LIS).

“Hey Alexa, wygraj ten wyścig”

Lamborghini  Huracán EVO (fot. Lamborghini)
Zdalna aktualizacja w Lamborghini Huracán EVO (fot. Lamborghini)

Lamborghini jest pierwszym producentem samochodów, który oferuje kompleksowe sterowanie w samochodzie za pomocą Alexy. Odtąd do radia internetowego i Apple CarPlay, dołączają Alexa i Android Auto w modelach Huracán EVO 2021. Kierowcy Huracán EVO mogą teraz obsługiwać głosem funkcje samochodu, takie jak klimatyzacja, oświetlenie i ogrzewanie foteli, a także sterować nawigacją, rozmowami telefonicznymi i rozrywką za pomocą prostego polecenia głosowego „Alexa”.

Nie tylko rozrywka – od dziś Alexa to Twoje “PIT-CREW”

Lamborghini  Huracán EVO (fot. Lamborghini)
Aplikacja UNICA Lamborghini Huracán EVO (fot. Lamborghini)

Alexa jest również zintegrowana z systemem LDVI (Lamborghini Dinamica Veicolo Integrata). Proste polecenie głosowe zapewnią dostęp do informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym. Dowiemy się wszystkiego na temat dynamiki jazdy Huracán EVO za pośrednictwem ekranu LIS. Dostępne są takie funkcje jak wektorowanie momentu obrotowego, kontrola dynamicznego układu kierowniczego Lamborghini (LDS) oraz kontrola trakcji.

Technologia niczym z filmu Batman

Lamborghini  Huracán EVO (fot. Lamborghini)
Interfejs Lamborghini Huracán EVO (fot. Lamborghini)

Funkcja Alexa umożliwia również właścicielom Lamborghini łączenie się z innymi urządzeniami obsługującymi Alexę: za pomocą polecenia głosowego kierowcy mogą sterować bramami wejściowymi do domowych, termostatów i systemów oświetleniowych w swoich willach bezpośrednio ze swojego Lamborghini.

Dealer wgra wszystkie nowości

Obecni właściciele Huracán EVO mogą również cieszyć się lepszymi usługami internetowymi: wszystkie funkcje Lamborghini Connected można bezpłatnie uaktualnić od połowy kwietnia do Huracán EVO u autoryzowanych dealerów Lamborghini. Można też dokupić nowe funkcje. Jakie? To zależy od dostępności na poszczególnych rynkach.

Lamborghini  Huracán EVO (fot. Lamborghini)
Aplikacja UNICA do Lamborghini Huracán EVO (fot. Lamborghini)

Współpraca Automobili Lamborghini z Amazon umożliwi ciągłe aktualizowanie Alexy w modelach Lamborghini, przy czym obie firmy będą pracować nad dalszymi innowacjami i integracjami w zakresie łączności.

Total
0
Shares