Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Największy elektryk z gamy. Nowa Kia Concept EV9

Nowy Concept EV9 zdradza, jak będzie wyglądać kolejny elektryczny SUV Koreańczyków. Kia Concept EV9 zadebiutuje 17 listopada podczas Salonu Samochodowego AutoMobility w Los Angeles.

Kia zaprezentowała pierwsze szkice modelu Concept EV9 – koncepcyjnego elektrycznego SUV-a, który odzwierciedla zobowiązanie firmy do tego, aby stać się dostawcą zrównoważonych rozwiązań z zakresu mobilności.

Po wprowadzeniu na rynek EV6, Kia Concept EV9 to kolejne spojrzenie w przyszłość. Elektryczny SUV łączy nowoczesną stylistykę, najnowsze technologie i zaawansowany, elektryczny układ napędowy.

SUV na platformie EV6

Pierwsze wizualizacje koncepcyjnego SUV-a ukazują nowocześnie stylizowane nadwozie oraz bardzo nowatorską kabinę. Zaplanowano ją tak, aby zapewnić kierowcy i pasażerom zmienną i funkcjonalną przestrzeń, którą łatwo dostosować do chwilowych potrzeb. Szeroki wyświetlacz i zaawansowana technologicznie kierownica o nietypowym kształcie, to tylko dwie spośród wielu charakterystycznych cech wnętrza Kia Concept EV9.

Szkice Kia Concept EV9 zaprezentowano przed AutoMobility w Los Angeles, które rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Kia zaprezentuje nowego koncepcyjnego, elektrycznego SUV-a w Convention Center, 17 listopada.

Total
0
Shares