Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Intrall - katalog modeli

Informacje o Intrall

Brytyjsko-rosyjski koncern motoryzacyjny z siedzibą w Londynie i fabrykami w Polsce. Firma powstała pod koniec 2003 roku, ewoluując z Daewoo Motor. Przejęła produkcję modelu Lublin oraz samochodu wojskowego Honker. Na rynku występowała tylko przez cztery lata – w 2007 roku zatrzymano produkcję z powodu zmian prawnych oraz niespełniania norm Euro. Kilka miesięcy później spółka ogłosiła bankructwo.

Historia Intrall

International Truck Alliance (Intrall) – rosyjsko-brytyjski koncern samochodowy z siedzibą w Londynie w Wielkiej Brytanii. Pod koniec 2003 roku firma Intrall przejęta od Skarbu Państwa fabrykę Daewoo Motor Poland w Lublinie, działającą następnie od stycznia 2004 do 2007 roku pod nazwą Intrall Polska. Przejęła ona produkcję modeli Lublin i Honker od 2005 roku sprzedawanych pod marką Intrall. Planując rozwój produkcji samochodów użytkowych w 2006 roku firma przejęła prawa do produkcji modeli ciężarówek czeskiej marki Praga. Opracowano konstrukcję i w dużym stopniu przygotowano produkcję modelu dostawczego Intrall Lubo. Firma opracowała i wdrożyła produkcję modelu Honker Skorpion dla polskiego kontyngentu wojskowego w Iraku. Intrall był właścicielem marek samochodów Lublin, Honker oraz Praga. Kłopoty z wdrożeniem do produkcji pojazdów z silnikami spełniającymi normę Euro 4 spowodowały wstrzymanie produkcji wiosną 2007 roku. Kolejnym źródłem problemów firmy Intrall Polska był wymóg Ministerstwa Obrony Narodowej, ... (źródło wikipedia)

Inne Marki

Modele Intrall

Nowe Subaru WRX S4 – tylko JDM

Subaru WRX S4 dla fanów marki może być obiektem pożądania, tyle że trudno dostępnym, bo to JDM. Oficjalnie tylko w Japonii.